Mākslinieciskā vadītāja


Nora Kalniņa ir beigusi Rīgas Doma kora skolas diriģēšanas klasi pie Aivara Krastiņa. Vēlāk Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā ieguvusi bakalaura grādu kora diriģēšanā pie Andra Veismaņa un maģistra grādu pie Romāna Vanaga. Darbojusies kā kora māksliniece kamerkorī Ave Sol, kā arī jauniešu korī Kamēr... un Valsts Akadēmiskajā korī Latvija Māra Sirmā vadībā. Viesprojektos regulāri sadarbojas ar Latvijas Radio kori un Igaunijas kamerkori. Kā diriģente strādājusi Talsu sieviešu korī Vaiva un jauktajā korī Rīgava. Šobrīd aktīvi darbojas un koncertē ar Emīla Dārziņa jaukto kori un tā mazo sastāvu un Rīgas Franču liceja jaukto kori “Mēs lidosim”. Aktīva koncertdzīve gan Latvijā, gan ārzemēs līdz pat 2017.gadam norisinājās vokālās grupas Latvian Voices sastāvā, kur Nora dziedāja un komponēja mūziku no grupas dibināšanas dienas. 2019.gada rudenī Nora uzsāks studijas JVLMA Senās mūzikas katedrā kā dziedātāja.

Diriģents


Rihards Lapiņš ir beidzis Rīgas Doma kora skolas kordiriģēšanas klasi pie Valda Bernhofa. Šobrīd Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā studē bakalaura grādu kora diriģēšanā pie Andra Veismaņa. Kora dziedātāja pieredze iegūta dziedot Rīgas Doma zēnu korī, kā arī vēlāk Rīgas Doma kora skolas jauktajā korī. Ārpus izglītības iestādes iesaistījies aktīvā radošā darbībā, dziedot jauniešu kora “Balsis” un baroka kora Collegium Choro Musici sastāvā. Kā diriģents darbojies Rīgas Tehniskās Universitātes jauktajā korī “Vivere”, kā arī Cēsu kultūras centra jauktajā korī “Vidzeme”. I. Kokara kordiriģēšanas konkursa 1. vietas ieguvējs.

Diriģente


Ieva Strauta mācās diriģēšanas klasē Rīgas Doma Kora skolā 4.kursā pie pedagoģes Līgas Ādamsones. Pašlaik dzied RDKS Jauktajā korī, bet darbojusies kā kora māksliniece arī jauniešu korī ''Maska'' Jāņa Ozola vadībā un meiteņu korī ''Spīgo'' ar diriģenti Līgu Celmu - Kursieti. Ilgus gadus muzicēja Jelgavas folkloras kopā ''Dimzēns''. Ar visiem šiem kolektīviem aktīvi koncertējusi gan Latvijā, gan ārzemēs.

Emīla Dārziņa jauktais koris - 2017

 .